Internetová lékárna

V roce 2005 jsme začali nabízet náš systém internetového obchodu ve speciální verzi přímo pro použití v lékárně.

Náš systém plně spolupracuje s číselníkem PDK firmy PharmData a ceníky lékárenských velkoobchodů, např. Phoenix, Pharmos a Alliance Healthcare.

Vedle kompletní aplikace internetové lékárny zajišťujeme také dodání pravidelně aktualizované databáze léků a doplňkového sortimentu. Databáze v současné době obsahuje více než 51.000 položek pro distribuci v internetové lékárně.

E-shop lékárny máme napojen na skladový lékárenský software Mediox, Lekis, Farmis a Medico. Funguje nám obousměrná komunikace, sortiment a ceny se exportují ze systému do e-shopu a zpět importujeme přijaté objednávky.
Vše je tedy v maximální možné míře automatizováno.

Součástí dodávané internetové lékárny je také SEO optimalizace pro vyhledávače, bez které se dnes žádný úspěšný e-shop neobejde. Informace ke všem položkám zboží jsou zobrazovány v textové podobě (úvodní část krátkého popisu), tím je zajištěno dobré umístění stránek sortimentu ve vyhledávačích. Samozřejmě je možné v administraci lékárny texty editovat a doplňovat.

Vybrané reference na internetové lékárny, dodané naší firmou (klikněte na obrázek náhledu).
Další reference Vám rádi zašleme na vyžádání.

Brnenskalekarna.cz
Brnenskalekarna.cz

Lékárna Vaše srdcovka
Lékárna Vaše srdcovka

Lékárna Vyškov
Lékárna Vyškov

Lékárna Dr. Mario
Lékárna Dr. Mario

Lékárna Mělník
Lékárna Mělník

Centrální lékárna Beroun
Centrální lékárna Beroun

Lékárna Azalea
Lékárna Azalea

Lékárna Natura
Lékárna Krupská, Praha

Léky na dosah
Léky na dosah.cz
Vyhláška MZ č. 220 / 2006 Sb. umožňuje od května 2006 prodej registrovaných léčiv zásilkovou formou, s důrazem na prodej prostřednictvím Internetu.

Prodej je umožněn pouze kamenným lékárnám, které získají příslušná povolení (např. SUKL). Zásilková forma prodeje léčiv je možná pouze u léků bez předpisu a dále potravinových doplňků, které jediné bylo možné prodávat prostřednictvím Internetu i před účinností této vyhlášky.

Klasické kamenné lékárně se otevírá možnost v tomto segmentu trhu, který velmi rychle roste - spolu s počtem uživatelů Internetu u nás a počtem pravidelných zákazníků internetových obchodů.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout naše řešení internetové lékárny.

Jako provozovatel internetové lékárny nemusíte vlastnit žádný cenově nákladný počítač (server), systém je obvykle umístěn na serveru poskytovatele webhostingu, přímo na páteři Internetu. Pro účely správy systému (administraci) je plně dostatečný běžný počítač s připojením na Internet.

K výrobkům je v databázi evidováno:
- název výrobku
- kód PDK
- zařazení do příslušné kategorie
- výrobce
- cena, DPH
- náhledová fotografie
- detailní fotografie
- krátká textová informace
- NOVINKA: krátká textová informace v textové podobě - důležité pro vyhledávače Seznam, Google a další
- dokument HEM
- dokument SPC
- prohlášení o shodě
- bezpečnostní list
- čestné prohlášení


Odborným garantem projektu internetové lékárny je v naší firmě magistr farmaceut se zkušenostmi v oblasti počítačových / internetových aplikací.

Pravidelně se účastníme odborných seminářů firmy Pharmdata, na kterých představujeme odborné veřejnosti systém internetové lékárny a praktické zkušenosti z provozu e-lékárny.

Jsme připraveni představit Vám náš systém a odpovědět na Vaše otázky na našem e-mailu
nebo telefonech 603 157 015,  377 449 775.

Cenovou nabídku na vytvoření internetového obchodu lékárny Vám rádi zašleme.

Ceník služeb získáte zde.