Naše nabídka služeb

 

Internetové stránky

Tvorba www stránek statických i dynamických s redakčním systémem (CMS systém), webdesign, originální grafika na míru, to vše Vám nabízíme pro úspěch Vašeho podnikání.

Internetové obchody

Nabízíme profesionální řešení pro obchodování na internetu - eshop systém OskarSHOP. Pro Vaši firmu vytvoříme internetový obchod na míru, vč. grafiky, napojení na informační systém, online platby, SMS zprávy. Nabízíme také hotová řešení e-shopu, připravená k okamžitému nasazení. Obchodovat můžete do 24 hodin od prvního kontaktu s námi!

Zakázkový software

Programujeme zakázkový software a informační systémy pro lokální počítače, intranet a internet. Zakázkové aplikace pro B2B a B2C programujeme s důrazem na spolehlivost a rychlost fungování, kterou uživatelé ocení při datově náročných výpočtech.

Reklama, SEO, marketing

Našim klientům nabízíme zajištění a realizaci internetové a tiskové reklamní kampaně. Na významných internetových portálech a reklamních systémech zajistíme vaši reklamu a propagaci firmy. Zaměřujeme se na portály Google, Seznam, Katalog firem, Centrum, Atlas, iDNES a další servery.

WAP stránky

Wap stránky nemusí být jen doplňkem klasických www stránek, při vhodném a přehledném uspořádání mohou být jejich plnohodnotnou náhradou. Jejich výhoda je zřejmá - dostupnost kdekoliv pomocí mobilního telefonu, který umožňuje prohlížení wap stránek. Mohou zde být zobrazeny vaše aktuální ceníky, sortiment firmy, kontakty atp.

Prezentační CD

Vytvoříme vaši prezentaci ve formě www stránek pro šíření na CD nebo DVD disku, včetně realizace namnožení / lisování těchto disků. Vaši prezentaci nebo katalog tak můžete předávat obchodním partnerům a zákazníkům. Ti získají přehled o vámi nabízených výrobcích / službách rychle a ve kvalitní grafické podobě, aniž by museli být připojeni k Internetu.

Webhosting, domény

Pro firemní prezentaci je z hlediska rychlosti a maximální dostupnosti prezentace vhodným řešením umístění stránek na některém ze serverů přímo na páteři Internetu. Naše firma spolupracuje s firmou Zoner Software, s.r.o., provozovatelem serverů CZECHIA. Servery této společnosti patří dlouhodobě k nejspolehlivějším na českém Internetu, je zaručena maximální dostupnost vaší prezentace, rychlost přístupu i kvalita technické podpory.