Naše nabídka služeb

 

Internetové stránky

Tvorba www stránek statických i dynamických s redakčním systémem (CMS systém), webdesign, originální grafika na míru, to vše Vám nabízíme pro úspěch Vašeho podnikání.

Internetové obchody

Nabízíme profesionální řešení pro obchodování na internetu - eshop systém OskarSHOP. Pro Vaši firmu vytvoříme internetový obchod na míru, vč. grafiky, napojení na informační systém, online platby, SMS zprávy. Nabízíme také hotová řešení e-shopu, připravená k okamžitému nasazení. Obchodovat můžete do 24 hodin od prvního kontaktu s námi!

Zakázkový software

Programujeme zakázkový software a informační systémy pro lokální počítače, intranet a internet. Zakázkové aplikace pro B2B a B2C programujeme s důrazem na spolehlivost a rychlost fungování, kterou uživatelé ocení při datově náročných výpočtech.

Reklama, SEO, marketing

Našim klientům nabízíme zajištění a realizaci internetové a tiskové reklamní kampaně. Na významných internetových portálech a reklamních systémech zajistíme vaši reklamu a propagaci firmy. Zaměřujeme se na portály Google, Seznam, Katalog firem, Centrum, Atlas, iDNES a další servery.

Webhosting, domény

Pro firemní prezentaci je z hlediska rychlosti a maximální dostupnosti prezentace vhodným řešením umístění stránek na některém ze serverů přímo na páteři Internetu. Naše firma spolupracuje s firmou Zoner Software, s.r.o., provozovatelem serverů CZECHIA. Servery této společnosti patří dlouhodobě k nejspolehlivějším na českém Internetu, je zaručena maximální dostupnost vaší prezentace, rychlost přístupu i kvalita technické podpory.