E-SHOP - 10 důvodů pro systém OskarSHOP

 
Výhody e-shopu od naší společnosti:

1. intuitivní a jednoduché nakupování i pro začátečníky
Celý proces nákupu v e-shopu je řešen co nejjednodušším způsobem, aby v něm mohl nakupovat opravdu každý, i méně zkušený uživatel. Zákazník není obvykle nucen k registraci v e-shopu. Všechny důležité informace jsou snadno přístupné a srozumitelné.

2. snadná administrace obchodu, vč. redakčního systému
Administrace e-shopu, se kterou pracuje majitel nebo provozovatel e-shopu, je řešena s důrazem na jednoduchou obsluhu. Vkládání informací k položkám zboží, fotografií, cen, akčních nabídek atd. zvládne snadno uživatel se znalostí kancelářských aplikací a základního ovládání PC.

3. neomezené množství položek zboží, kategorií, fotografií
Žádná z našich verzí e-shopu není omezena množstvím kategorií, podkategorií ani položek zboží. Každá položka sortimentu má hlavní fotografii a neomezené množství alternativních fotografií.
Představuji Vám výhody našeho eshopu

4. originální grafika na míru, profesionální design
Ke každému novému e-shopu dodáváme grafiku, vytvořenou na míru, dle požadavků a podkladů majitele e-shopu. Náš profesionální grafik navrhne obvykle více stylů designu, s vybraným stylem se dále pracuje až do jeho finální podoby.

5. dodání e-shopu na klíč, dále hotové verze
V naší nabídce jsou hotové verze e-shopů, připravené k prakticky okamžitému nasazení. Vytváříme také složité e-shopy s funkcemi na míru požadavkům, napojením na informační a skladové systémy, exporty dat, online platby apod.

6. optimalizace pro vyhledávače Seznam, Google - SEO optimalizace
Nedílnou součástí moderních internetových obchodů je optimalizace pro vyhledávače. Software stránek e-shopu programujeme s důrazem na kvalitní optimalizaci, jejíž výsledky pravidelně sledujeme a doporučujeme další postupy s vylepšení.

7. napojení na účetní / skladové programy, online platby
Internetové obchody dodáváme s možností napojení na informační a skladové programy typu Pohoda, Abra, Cézar, Money, SAP a další. Kvalitní komunikace mezi oběma systémy je důležitá pro efektivní provoz internetového obchodu. Systém e-shopu podporuje online způsoby plateb např. platební kartou VISA, MC, Amex a další (3D Secure systém), eKonto RB, PayPal, PaySec, Moneybookers, SMS mikro platby.

8. nonstop dohled nad fungováním e-shopu
Internetový obchod obsahuje automatický systém monitorování jeho běhu a celkového fungování. V případě jakéhokoliv problému (databáze, server, připojení) je pověřený pracovních naší společnosti neprodleně informován a může problém řešit. Provoz našich e-shopů zajišťujeme pouze na kvalitních serverech na páteři internetu, s nepřetržitým dohledem a přítomností administrátora.

9. statistiky přístupů, marketing, propagace, reklama
Pro každého majitele e-shopu je klíčovou informací statistika přístupů na stránky, přehledy nejvíce navštěvovaných kategorií, položek zboží, informací na shopu. Na základě podrobné analýzy navrhujeme marketingové akce a reklamní kampaně pro podporu značky a e-shopu.

10. zázemí a zkušenosti dodavatele s tradicí od roku 1996
Náš stabilní a kvalifikovaný team zajišťuje služby v oblasti internetových stránek a aplikací již mnoho let. Naše zkušenosti rádi uplatníme při práci na vašem novém e-shopu.


< zpět na hlavní stránku e-shopů


10 důvodů pro náš systém e-shopu | Napojení na účetní a skladový software | Administrace, online platby
XML feedy - Zboží.cz, Heuréka a další | Ceník e-shopů, poptávka | Vybrané reference | Často kladené otázky - FAQ